Üye Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Kategoriler
Markalar
Haberler
Personel devam kontrol sistemi Personel devam kontrol sistemi
ip kamera kurulumu ip kamera kurulumu
Gemi güvenlik kamera sistemi kurulumu Gemi güvenlik kamera sistemi kurulumu
Antrepo ve Liman Güvenlik sistemi Kurulumu Antrepo ve Liman Güvenlik sistemi Kurulumu
Neden Ip güvenlik sistemleri Neden Ip güvenlik sistemleri
Anket
KAMERA SİSTEMİNİZDEN MEMNUNMUSUNUZ?..
EVET
HAYIR
NET DEGİL
Kısayol Bilgisi
Sayfalar
Gizlilik İlkesi
Hakkımızda
Güvenlik İlkeleri
Tüketici Hakları
İletişim Bilgileri
Sıkça Sorulanlar
Satış Sözleşmesi
Teslimat Koşulları
Garanti Şartları
İade ve İptal
SİPARİŞ TAKİBİ
MESAFELİ SÖZLEŞME
IP Kamera Çözümleri
Ev Güvenlik Çözümlerimiz
Mağaza Güvenlik Sistemleri
kamera sistemi nasıl kurulur
Alarm sistemi nasıl kurulur
Güvenlik Market Referanslar
Personel Takip Sistemi
IP Kamera Çözümleri

 IP CCTV SİSTEMLERİ; AĞ KAMERASI, KODLAYICI, NVR, İZLEME YAZILIMI, NVR (AĞ VİDEO KAYDEDİCİ) DONANIMI VE NVR YAZILIMI (KAYIT YAZILIMI), DECODER GİBİ ÜRÜNLERDEN OLUŞUR.

Ağ Kameraları (IP Kameralar): Ağ kameraları, IP ağı üzerinden izleme/kayıt araçlarıyla iletişim kurar. Anolog sistemlerideki üstün teknolojik görüntü edinimlerinden yola çıkarak ağ kamerası ürün serisini genişl yelpazeye sahiptir.

Kodlayıcı (IP Encoder) : İzleme sistemini ağa dahil etmek için önceden takılı olan analog kameraların değiştirilmesi gerekmiyor. Kodlayıcı, analog kameralardan gelen video sinyallerinin IP ağı üzerinden aktarılabilmesi için analog video sinyalini dijitale çevirerek ağa gönderir.

Çözücü (IP Decoder) : İzleme monitörlerini ağa dahil etmek için önceden takılı olan analog monitörlerin de değiştirilmesi gerekmiyor. Çözücü, IP kameralardan gelen video dosyalarını IP ağı üzerinde video sinyaline çevirerek için analog tüplü veya LCD monitörlere gönderir.
İzleme Yazılımı : Çeşitli üreticiler, IP CCTV sisteminin ağ üzerinden 3. parti lokasyonlarda izlenmesi için özel yazılım kullanırlar. Bu yazılımlar PC veya Workstation üzerinde bir bilgisayar izleme aracı olarak kullanılabilir. Tanıdık ve kullanımı kolay GUI, kullanıcılara rahat bir işletim olanağı sunar.

NVR Donanımı : IP ağına görüntüleri sunan IP kameralar ve IP encoder cihazlarından gelen görüntüleri kayıt etmek amacı ile kullanılırlar. Analog video akışlarını dijitale çeviren Dijital Kayıt Cihazlarının aksine, NVR dijitale çevirilmiş video görüntülerini IP ağından alır. IP ağına bu görüntüleri sunan, IP kameralar ve IP encoder cihazlarıdır. DVR`ın analog akışların yakınında bir yerde bulunması gerekirken, NVR ağ üzerindeki herhangi bir yere konumlandırılabilir ve kullanıcılar kaydedilen videolara kolaylıkla erişebilir.

NVR Yazılımı (Kayıt Yazılımı) : Ağ kayıt yazılımı adı altında toplanan ve her üreticinin kendi sahibi olduğu NVR yazılımı; video aktarma, kaydetme ve olay yönetimi işlevlerini sağlar. Kullanıcılar video kaydetme işlemini sürekli olarak, programlı olarak, alarm durumunda ve/veya hareket algılanması durumunda gerçekleştirebilir.

 

KABLOSUZ IP KAMERA KURULUMU

Günümüz dünyasında Gözetim ve Güvenlik ihtiyacı giderek artmakta ve buna bağlı çözümlerde gittikçe artan oranlarda ilgi görmektedir. Fiziksel güvenliğin dışında kalan pek çok gözetim ve güvenlik uygulamasında özelliklede CCTV ve IP kamera surveillance uygulamalarında wireless teknoloji son derece büyük kolaylıklar getirmektedir. Hatta bazı durumlarda alternatifsiz çözüm halindedir. Kilometrelerle ifade edilen açık alanlarda Güvenlik kameralarının görüntülerinin merkeze nasıl taşınacağını bir düşünün isterseniz. Veya bir şehir izleme projesinde kullanılacak güvenlik kameralarının

İP KAMERA KURULUMU

Günümüz dünyasında Gözetim ve Güvenlik ihtiyacı giderek artmakta ve buna bağlı çözümlerde gittikçe artan oranlarda ilgi görmektedir. Fiziksel güvenliğin dışında kalan pek çok gözetim ve güvenlik uygulamasında özelliklede CCTV ve IP kamera surveillance uygulamalarında wireless teknoloji son derece büyük kolaylıklar getirmektedir. Hatta bazı durumlarda alternatifsiz çözüm halindedir. Kilometrelerle ifade edilen açık alanlarda Güvenlik kameralarının görüntülerinin merkeze nasıl taşınacağını bir düşünün isterseniz. Veya bir şehir izleme projesinde kullanılacak güvenlik kameralarının kablolaması konusunu gözünüzün önüne getirin.KABLOSUZ IP KAMERA NASIL KURULUR

Gerek bir şehir izleme projesinin bir parçası olsun gereksede özel veya bir kamu kurumunun çevre güvenliği projesinde kullanılacak olsun GÜVENLİK MARKET  Wireless ürünleri kablolu uygulamalara karşı son derece önemli artıları olan çözümler sunar. Bu avantajların başlıcaları sadece birkaç günle ifade edilebilen sürelerdeki kurulumlar, düşük yatırım maliyeti, son derece esnek ve kolay yer değiştirebilme özelliği ve bütün bunların yanında özenle oluşturulmuş çevre düzenlemesine hiçbir zarar vermemek olarak sayılabilir.

 

IP CCTV GÖRÜNTÜ AKTARIM SİSTEMİ

G&M ürünleri ayrıca Video Server cihazları ile birlikte Analog kamera görüntülerinin taşınmasında da kullanılabilmektedir.  Mevcut bir izleme noktasınının haricinde uzaktaki bir başka noktadan da izleme yapılmak istenmesi durumunda da Güvenlik market  ürünleri en mükemmel sonuçları verecektir.

Avantajları

Noktadan çok noktaya kamera uygulamalarında rakipsiz performans.

Pahalı ve atıl bakır ve fiber kablolamanın elimine edilmesi.

Saatlerle ifade edilecek sürelerde hızlı kurulum ve devreye alma

Carrier-class kararlılık ve %99.99 uptime süresi

Son derece uygun ilk yatırım giderleri ve aylık ödemelerin sıfırlanması

Düşük gecikme süreleri sayesinde yüksek Speed Dome kamera performansı

Uygulama Alanları

Şehir İzleme sistemleri (Mobese)

Askeri güvenlik uygulamaları, Sınır kontrol sistemleri

Alışveriş Merkezleri ve Otopark izleme sistemleri

Havaalanları, Limanlar ve Ulaşım tesisleri

Her türlü özel ve Kamu binası çevre güvenlik sistemleri

Balık Çiftikleri

Tarım ve Sera uygulamaları

 IP KAMERA Görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır Her hakkı saklıdır.  www.guvenlikmarket.com

 

 

Üye Girişi
Email :
Şifre :
   
Üye Ol | Şifremi Unuttum

Bayi Girişi

Alışveriş Sepetim
Sepetiniz boş..
Fırsat Ürünleri
Maruzen ak-351 Yüz Okuma Sistemi
Fiyatı : 299.00 $
TL Tutarı : 1106.30 TL
(%18 Kdv Haric)
 
Maruzen AK-262 Ekonomik Parmak izi okuma sistemi
Fiyatı : 499.00 TL
(%18 Kdv Haric)
 
Maruzen AK-300 parmak izi ve kart okuyucu
Fiyatı : 261.00 $
TL Tutarı : 965.70 TL
(%18 Kdv Haric)
 
Maruzen AK-286 Renkli ekran parmak izi ve kart okuyucu
Fiyatı : 799.00 TL
(%18 Kdv Haric)
 
wifi Gate kablosuz wifi interkom sistemi
Fiyatı : 599.00 TL
(%18 Kdv Haric)
 
DAHUA IPC-KW12W 1MP 3.6mm,Ses,Wifi Küp IP Kamera
Fiyatı : 95.00 $
TL Tutarı : 351.50 TL
(%18 Kdv Haric)
 
Aselsan Cobra MT690 PMR El Telsizi
Fiyatı : 169.00 TL
(%18 Kdv Haric)
 
Redline ts 40 Full HD Mini Plus Uydu Alıcısı
Fiyatı : 99.00 TL
(Kdv Dahil)
 
1-3 Megapiksel güvenlik kamera paketi
Fiyatı : 899.00 TL
(%18 Kdv Haric)
 
işçi Kart Basma Saati Paketi
Fiyatı : 699.00 TL
(%18 Kdv Haric)
 
Son Eklenen Ürünler
Maruzen ak-351 Yüz Okuma SistemiGD 10 Proximity Kart OkuyucuK 48 Metal anahtar koyma dolabiMaruzen AK-262 Ekonomik Parmak izi okuma sistemiMaruzen AK-300 parmak izi ve kart okuyucuMaruzen AK-286 Renkli ekran parmak izi ve kart okuyucuNitril EldivenlerESSAFE BARETreflektörlu ikaz yelegiDahua IPC-C15 kablosuz wifi ip Kamera8 Kanal ahd Kayıt CihazıAhd Dome Kamera 1.3 MPF201 Yüz Tanıma Sistemiwifi Gate kablosuz wifi interkom sistemiJablatron JA-80A Kablosuz Harici Siren
Son Gezdiğiniz Ürünler
Henüz Gezdiğiniz Ürün Bulunmuyor