WEB SAYFAMIZDA YAYINLANAN FİYATLAR ( Sadece Online ) BURADAN YAPILAN ALIŞVERİŞLER İÇİN GEÇERLİDİR

Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri Turnike Geçiş Sistemleri giriş çıkışın ve geçiş kontrol seviyesinin önemli olduğu durumlarda ve mekanlarda kullanılan bir uygulamadır. 

Tren, metro, metrobüs istasyonları, iskele girişleri, ticaret merkezleri, kampüs kapılarında, stadyumlar, okullar, devlet kurumları ve özel sektör kurumları ve endüstriyel alanlar, plazalar personel takip sistemleri, gibi diğer yerlere giriş ve çıkışın etkin bir şekilde denetlenmesini ya da kontrol altına alınmasını sağlayan geçiş kontrol sistemleridir. 

Turnike sistemleri Geçiş Kontrol Sistemleri; güvenlik sistemleri içerisinde oldukça önemlidir ve geçiş kontrol sistemleri içinde ise Turnike Sistemleri büyük paya sahip urunlerdir. Turnike daha güvenli ve daha kontrollü giriş çıkış işlemleri sağlamaya yarar ve turnike sistemleri çeşitli giriş yerlerinde giriş kontrolüne olanak sağlamaktadır. 

Turnikeler paslanmaz metal malzemelerden uretilmektedir, istenirse boyalı saç olarakta uretilmektedir. turnike  sac kalınlıları değişmektedir

Kullanıcılara atanan kartlar, parmak izi okuyucu, yüz tanima sistemi, ve iris okuyucu gibi cihazlarla kişilerin turnikelerden veya turnike kapılardan rahatlıkla geçmesi sağlanır. Turnike sistemlerini yemekhane kontrol sistemi otomasyonu olarak ta kullanılabilinir. turnikeler ozellikle wc kontrolunde jetonlu turnike kullanılmaktadır.


Turnike çeşitleri

Bel Tipi Turnikeler

Boy Tipi Turnikeler

Özel & Hidden Gate

Vip & Engelli Geçiş

Küpeşte & Seperatör

Kelebek TurnikeGöster:
Sırala:

2 yönlü geciş kontrol turnikesi

cift yonlu gecis kontrol turnikesi ZKT 2100 Düşen Kol Tripod Turnike cift yonlu gecis kontrol turnikesi ile giriş ve cıkışlar kontrol al..

2.029,10TL Vergiler Hariç: 2.029,10TL

Boy Turnike Sistemleri

3 Kollu Boy Turnike Sistemi 3 Kollu Boy Turnike Sistemi Boy Turnikesi BTS 113 (3 Kollu) ve BTS 114 (4 Kollu) boy turnikel..

çift ayaklı paslanmaz Turnike Sistemi

Paslanmaz Turnike Sistemi Paslanmaz Turnike Sistemi Paslanmaz Turnike Sistemleri paslanmaz turnike 1 paslanmaz turnike 2..

2.832,50TL Vergiler Hariç: 2.832,50TL

Paslanmaz Üç Kollu Turnike Sistemi

paslanmaz Üç Kollu Turnike sistemişirketimiz 27 yıldır turnike sistemlerinin satış servis ve montaj hizmetlerini yurutmektedir.*GÜÇLÜ MEKANİZMA tamame..

1.886,82TL Vergiler Hariç: 1.599,00TL

T 250A Paslanmaz Üç Kollu Turnike

*SAĞLAM MEKANİZMA*YOĞUN GEÇİŞ NOKTALARI*UZUN ÖMÜRLÜ*DARBELERE DAYANIKLI*GÜVENİLİR, İÇ & DIŞ MEKAN UYGULAMALARI*YEDEK PARÇA DESTEĞİT-250 A2 , geçiş..

T 345 Paslanmaz Üç Kollu Turnike

T 345 EKO Paslanmaz Üç Kollu TurnikeGÜÇLÜ MEKANİZMA*YOĞUN GEÇİŞLERE UYGUN*UZUN ÖMÜRLÜ, DARBELERE DAYANIKLI*GÜVENİLİR, İÇ & DIŞ MEKAN UYGULAMALARI*..

2.060,00TL Vergiler Hariç: 2.060,00TL

T 450 Paslanmaz Üç Kollu Turnike

T 450 Paslanmaz Üç Kollu Turnikedouble turnikeUygulama: Toplu taşıma alanları, üniversiteler, bankalar, iş merkezleri, eğlence parkları, müzeler,..

Tek ayak çift yonlu paslanmaz Turnike

Tek ayak paslanmaz turnike sistemi tek gövde uzerinde her iki yöne hareket edebilen bilen bir üründür, bu turnike sistemine kart okuyucu, parmak izi..

2.358,70TL Vergiler Hariç: 2.358,70TL