Ecotronic ED-416 16 Kanal Kamera Dvr Kayıt Cihazı

Ecotronic ED-416 16 Kanal Kamera Dvr Kayıt Cihazı

Ecotronic ED-416 16 Kanal Kamera Dvr Kayıt Cihazı Özellikleri

Teknik Özellikler
 • Reikon’ un yeni çıkan Ecoctronic serisi DVR kayıt cihazları ile statik ip almadan da dünyanın her yerinden sadece kayıt cihazının ID numarası ve şifresini yazarak dvrizle.com adresinden görüntülere ulaşabilir, kayıt cihazının ayarlarını değiştirebilir ve geçmiş görüntüleri izleyip bilgisayarınıza yedekleme yapabilirsiniz. Böylece aylık sabit ip adresi ücreti masrafından kurtulmuş olursunuz.
 • Aynı zamanda uzaktan izleme yaparkenInternet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Safarigibi birçok internet tarayıcı programında diğer dvr kayıt cihazlarının aksine Reikon Ecoctronic serisinde herhangi bir eklenti ve güvenlik ayarı değiştirmeden görüntüleri izleyebilirsiniz.
 • Cep telefonundan izlemek için yine telefonun web tarayıcısından dvrizle.com üzerinden görüntülere ulaşabilir veya statik ip alarak TMEYE, MeyePro%2Bgibi ücretsiz olan uygulamalar ile görüntülere ulaşabilirsiniz. (Modeminizin uzaktan erişime izin vermesi için kayıt cihazının kullandığı web portu ve medya portu, modem üzerinden kayıt cihazının ip adresine yönlendirilmelidir.)Reikon’ un yeni çıkan Ecoctronic serisi DVR kayıt cihazları ile statik ip almadan da dünyanın her yerinden sadece kayıt cihazının ID numarası ve şifresini yazarak dvrizle.com adresinden görüntülere ulaşabilir, kayıt cihazının ayarlarını değiştirebilir ve geçmiş görüntüleri izleyip bilgisayarınıza yedekleme yapabilirsiniz. Böylece aylık sabit ip adresi ücreti masrafından kurtulmuş olursunuz. Aynı zamanda uzaktan izleme yaparkenInternet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Safarigibi birçok internet tarayıcı programında diğer dvr kayıt cihazlarının aksine Reikon Ecoctronic serisinde herhangi bir eklenti ve güvenlik ayarı değiştirmeden görüntüleri izleyebilirsiniz. Cep telefonundan izlemek için yine telefonun web tarayıcısından dvrizle.com üzerinden görüntülere ulaşabilir veya statik ip alarak TMEYE, MeyePro%2Bgibi ücretsiz olan uygulamalar ile görüntülere ulaşabilirsiniz. (Modeminizin uzaktan erişime izin vermesi için kayıt cihazının kullandığı web portu ve medya portu, modem üzerinden kayıt cihazının ip adresine yönlendirilmelidir.)
 • Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi

  KREDİ KARTI TAKSİT ORANLARINI ÜRÜNÜ SATIN ALMA AŞAMASINDA GÖREBİLİRSİNİZ.

   

  Bütün Kredi Kartlarına Taksit İmkanı

  • Görüntüleme: 1850
  • Ürün Kodu: Ecotronic ED-416
  • Stok Durumu: 100
  • 707,20TL

  GÜVENLİK MARKET GÜVENCESİ

  www.guvenlikmarket.com tüm altyapısı SSL sertifikası ile güvenli şekilde korunmaktadır. Ayrıca sitemiz üzerinden yapılan tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası uygulanmaktadır.

  Etiketler: Ecotronic ED-416 16 Kanal Kamera Dvr Kayıt Cihazı, 32582, Ecotronic ED-416