Ev Güvenlik Çözümlerimiz

Yazan guvenlikmarket 04/05/2017 0 Yorumlar

Çoğu insan için, onların evi yapacağı en büyük yatırımdır.Bu sizin en değerli varlığını korumak için en önemli nedenlerden biridir. Bizim sistemimiz eşsiz gözetim özelliği ile günün veya gecenin herhangi bir saatinde güvenliği sağlamak için kapalı veya açık havada kullanılabilir kablolu veya kablosuz kameralar ile otomatik gece görüş yetenekleri ile komple güvenlik sağlar .Aşırı hava koşullarına dayanabilecek güvenlik kamera sistemlerimiz herkes için mükemmel bir çözümdür.

 


ev kamera çözümleri
 
HD Kamera görüntüsü
Bizim gelişmiş hdcvi kamera teknolojimiz ile, kullanışlı bir sistem kurmak için büyük bedeller ödemenize gerek kalmaz. Sistemi Çalıştırmak için video kabloları çekmek yeterli olacaktır, kurulum kolaylığı vardır. , Esnek kamera standartları ile optimum kapsama sağlamak onu  DVR video kaydedici sisteme bağlamanız yeterli olacaktır sistem bağlantı anından itibaren  kayıt yapmaya hazırdır. Hiç Bir sistem Bu kadar  basit olamazdı!
Gece goruslu kamera
 İnternet bağlantısı
Evden uzakta olduğunuzda bile, kendinizi evden uzakta  hissetmeyin. Guvenlik Market sisteminin esnekliği sayesinde, PC veya Mac üzerinden ya da akıllı telefonunuzda veya tablet üzerine serbest kamera izleme  uygulamalarını indirerek, her zaman, her yerden bağlanıp uzaktan evinizi kontrol edin. Böylece dünyanın her yerinden evinize gelecek müdahaleleri anında göz atabilirsiniz, siz isteyin yeter, bizimle temas kurarak nerede olursanız olun çözümlerimizi evinize getirelim.
cepten kamera izleme
 
Guvenlik Market Ev Güvenlik Kamera Çözümleri
Uyanık ev ve iş sahipleri için, Güvenlik Market Teknolojileri hayatınıza güven vererek, tüm mülkiyetinizi size bağlar ve güvenli sevilen tam ve profesyonel 1nci sınıf bir video gözetim sistemi size sunarız.. Birden fazla görüntüleme, izleme ve kayıt seçenekleri ile Evinizin içinde, esnek parametreleri ve tercihleri çalışan bir güvenlik video kamera sistemi oluştururken, kontrolü size bırakırız.
 
GÜVENLİKMARKET size ev, mülkiyet veya iş olabilir güven veriyor ve yoğun yaşam satandarlarınız Sİizi nereye götürür ise götürsün, gerektiğinde size uyarı vermek bizim sistemimizin  bir gerekliligidi

 

 

                       Güvenlik Market Kapalı Devre Ev Güvenlik Kamerası Çözümleri

Evinizin içi için mükemmel ev güvenlik kameraları sunmak için Güvenlik Market'e güvenin. Kameralarımızın kurulumu kolaydır ve rakipsiz video performansı sunar. DIY yüksek çözünürlüklü ve kablosuz ev güvenlik kamera sistemlerinde dünya lideri olan Markaları Kurarak, en çok neyden emin olmanıza ve hak ettiğiniz huzuru size sağlayabilir.

Kapı ve pencereler için ev güvenlik kameraları

Kapılar ve pencereler

Giriş kapılarını ve pencerenin yanı sıra, bir saldırganın evinize erişebileceğini gözlemleyin.

Ev koridorları ve merdivenler için güvenlik kameraları

Koridorlar ve Merdivenler

Mahremiyeti istila etmeden mükemmel kapsama alanı sağlamak için kameraları Giriş yapılabilecek trafik alanlarına yerleştirin.

 

 

 

 

 

Yüksek değerli nesneleri korumak için ev kameraları

Mücevher Değerli Ürünler

Bir hırsızın dikkatini çekecek nesneleri (kasalar veya mücevher kutuları gibi) örtün.

Hızlı, Özel Ev Güvenliği
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hızlı, Özel 

 

 

 

 

 

Ev Güvenliği

Ev güvenlik kameralarınızı kutudan çıkarmanız için gerekli her şeyi sağlıyoruz. Sezgisel ürün tasarımımızı kolay ağ kurulumu ile birleştirerek, kameralarınızı kısa sürede uzaktan görüntülemeye hazır olursunuz. Amacımız, hızlı bir şekilde çalışmanızı sağlamak ve zaman kazanmak ve para kazanmaktır; ancak yine de sağlam bir profesyonel kalitede özellik seti sunar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ev güvenlik kamera görüntülerini her yerden görüntüleme

Ev güvenliği kamera görüntülerini her yerden görüntüleme

Ücretsiz uzak bağlantı uygulamalarımızı kullanarak uzaktayken bile evinize bağlı kalın. İstediğiniz zaman tüm kameralarınızın canlı yayınını (veya kayıtlı oynatımını) izleyin - dünyanın neredeyse her yerinden. Hareketten tetiklenen etkinlikler için itme bildirimleri ve e-posta uyarıları gibi şaşırtıcı özellikler ile asla bir daha temas kurmayın. Nerede olursanız olun, Güvenlik Market sizi eve götürsün.

Yorum Yaz