NVMS-1000

Yazan guvenlikmarket 15/06/2017 0 Yorumlar

GENEL BAKIŞ

 
NVMS-1000 ağ görüntü gözetimi için özel tasarlanmış bir izleme istemcisidir. Ağ görüntü izleme sistemi inşa edildikten
sonra, yönetici aygıtların görüntü girişlerini yönetebilir. NVMS-1000 sekmeli görünüm yapısına sahiptir ve her sekme
bağımsız bir ekrana yerleştirilebilir. Kullanıcılar gelişmiş izleme organizatörü ile herbiri 100 kanal destekleyen 10 izleme monitörü oluşturabilirler. NVMS-1000 denetim masasından kullanıcılar yetkileri dahilinde tanımlanmış aygıtların tüm ayarlarını yapabilirler. NVMS-1000 istemcisi ile uzaktan kayıt izleme, yerel kayıt izleme ve yedekleme yapılabilir.
NVMS-1000 istemcisi Win 7 32/64Bit ve Win8 32/64Bit destekler. Mac kullanıcıları için NVMS-1200 çözümü mevcuttur.
 

TEMEL FONKSİYONLAR
Canlı İzleme, Seçici Mod İzleme, Sisteme Kayıt, Oynatma, İndirme, e-Harita, Aygıt Yönetimi, Kullanıcı Yönetimi, Log Arama, Alarm Yönetimi vb.


KULANICI ARAYÜZÜ
Birleşik girdilerden oluşan ana panelde, ana fonksiyonlar sınıflandırılmıştır. Kolay kulanım için her fonksiyon dinamik sekme yöntemiyle çalışır. Araç çubuğu izleme penceresine gömülüdür. NVMS-1000 akordeon ağaç hiyerarşisine sahiptir.


İZLEME YÖNETİMİ
Sistem izleme noktalarını yönetmek için ağaç kaynak yapısını benimser. Ve alan hiyerarşisine göre aygıtları yönetir.


ELEKTRONİK HARİTA
Sezgisel olarak izleme noktalarının çalışma ve alarm durumları gösterilir. Çok katmanlı e-Harita destekler. Alarm izleme ekranında harita ve izleme eşzamanlı yapılabilir.

NVMS-1000 CANLI İZLEME

 
 

YAPILANDIRMA YÖNETİMİ
NVMS-1000 yerel ve uzak aygıtlarları yapılandırmayı destekler. Kullanıcı uzaktan kayıt planlaması, görüntü ayarı, alarm giriş/çıkışı, ağ parametreleri vb. yapılandırmaları yapabilirler. Aygıt üzerinden yapılan bütün yapılandırmalar uzaktan yapılabilmektedir.


KULANICI YÖNETİMİ
NVMS-1000 istemcisi yönetici, gelişmiş kullanıcı ve kullanıcı olmak üzere üç farklı kullanıcı hesabı tipine sahiptir. Yönetici en yüksek yetkiye sahiptir. Gelişmiş kullanıcı ve kullanıcının yetkilerini yapılandırır. Yetki matrisi üzerinden kullanıcının tanımlı cihaz/kanalların izleme, kayıt izleme, PTZ kontrol vb. yetkileri ayarlabilir.


LOG YÖNETİMİ
NVMS-1000 gelişmiş Log yönetimine sahiptir. Kullanıcılar log tipine göre log bilgilerinde arama yapabilirler.


VERİ YEDEKLEME
NVMS-1000 veri kaybını önlemek için, sistem yapılandırma bilgilerini alma ve vermeyi destekler. Ayrıca zaman, olay ve alarm tipine göre görüntü yedekleme destekler.


ÇOKLU DİL
NVMS-1000 istemcisinde çoklu dil desteği bulunur.Türkçe, İngilizce, Rusça, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca vb. birçok dili destekler.
Etiketler: NVMS-1000

Yorum Yaz