Asansor Kat Yetkilendirme Sistemi

Asansor Kat Yetkilendirme Sistemi

Asansör Kat Yetkilendirme Sistemi

Asansörünüz var ve herkesin her kata çıkmasını Kontrol edip engellemek mi istiyorsunuz? Sadece gitmesi gereken katlara yetki verdikleriniz istenilen katlara asansörle çıkabilsin mi istiyorsunuz? Bu soruların cevabına Buradan ulasabilirsiniz

Güvenlik Market Kartlı Asansör Takip ve yetkilendirme sistemi ile katları istediğiniz her kişi için özelleştirebilirsiniz. Kat yetkilendirme sistemini isterseniz pc Bağımsız isterseniz de bilgisayar bağlantılı yazılımlı olarak  kullanabilir, kimlerin hangi zamanlarda hangi katlara çıktığını rapor olarak alabilirsiniz

Kart okuyuculu Asansör Takip ve yetkilendirme sistemi kurulumu Nasil uygulanır.

Asansör makine dairesine, veya uygun bir yere asansör Takip yetkilendirme sistemi paneli monte edilir. Asansör yetkilendirme paneli istenilen kata kadar tanımlanan kartları yetkilendirebilir. Asansör kabini içerisine de Proximity veya Mifare kart okuyucu montajı yapılır.

Asansör Takip ve yetkilendirme paneli ile asansör içi kart okuyucu arasına Data Bağlantısı yapılır. Yöneticinin Takip edecegi bilgisayara  asansör kat yetkilendirme Programı  yüklenir ve artık sistem hazırdır.


Size Gelen misafirlerin kimlikleri alınıp yerine asansör kartı verilir. Kartın hangi katlara, hangi zaman aralıklarında arasında çıkabileceği programdan kodlanır. Asansör kartı kullanıcısının girilen ayarlar neticesinde haftanın belirli günlerinde belirli zaman aralıklarında belirli katlara geçişi sağlanır.

Kullanıcı asansöre bindiğinde önce kartını okutur, kartına tanımlanan yetkiler derecesine göre kullanabileceği katlara enerji gelir ve istediklerine Gitmeleri Gereken Kat Butonuna basarak kullanım sağlar. Kendisine yetki verilmemiş kartların butonlarına bassa da asansör oraya hareket etmez. Bu şekilde asansorunuz  için gereksiz kullanımlar engellenmiş olur aynı zamanda enerji tasarrufu sağlanmış olur.


asansör kart sistemi fiyatları  asansör kat yetkilendirme fiyatları  asansör akbil sistemi fiyatları asansör biniş kartı asansör çipi fiyatları asansör kart fiyatları  asansör kartı kopyalama


Göster:
Sırala:

Asansör Kat Kontrol ve Yetkilendirme Paneli

Asansor Kat Yonlendirme PaneliGüvenlik Market Kartlı Asansör Takip ve yetkilendirme sistemi ile katları istediğiniz her kişi için özelleştirebilirsini..

0,00TL

Asansör Kat Yetkilendirme Kart Okuyucu

Asansör Kat Yetkilendirme Kart OkuyucuStand-Alone/Online çalışmaEM uyumlu 125khz RFID kart okuyucu (8-10 cm arası okuma mesafesi)Stand-Alone 2000 kart..

385,00TL

Asansör Kat Yetkilendirme karti

Asansor Kat Yonlendirme Paneli ek karti8’li RÖLE ÇIKIŞ KARTI kat sayısı çogaltma karti• 8 adet NO/NC Röle Çıkışı• Ayarlanabilir süreli röle çıkışı(dah..

0,00TL

TAIGU CR-232E

TAIGU CR-232ERS232-Ethernet Çevirici olarak piyasada kullanilan en iyi bir haberleşme aygitidir.Kullanışlı ve basitce programlanan arabirimi sayesinde..

0,00TL

TAIGU CR-285 U

TAIGU CR-285 UUHF DECODER WİEGAND ÇIKIŞLI Wiegand 26/34 Uyumlu Yüksek Gerilim Koruma Kodlu MoonTags UHF RFID Etiketlerinin Kodlarını çözer.TAIGU CR-28..

0,00TL