el hijyen makinesi

el hijyen makinesi

el hijyen makinesi veya diğer adıyla Hijyen Turnike geçiş kontrol sistemi, üretim ve ofis girişlerinde, bina girişlerinde  el hijyeni sağlamak amacı ile üretilmiştir.


Cihaz üzerindeki bölmeler içerisine uzatılan elleri fotosel algılar ve her iki ele tek seferde 3-5 ml alkol bazlı dezenfektan püskürtür.


 


PortatifHijyen turnikesi Kollu Turnike Sistemi ne entegre edilebilir gövde 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiş olup,İç ve dış ortamda kullanımı için uygundur.


 


el Hijyen Turnike sistemine kart okuyucu, parmak izi, yüz tanıma, aya ve avuç içi tanıma, İris tanıma ve ateş ölçerli yüz tanıma sistemleri monte edilebilir.


 


Paslanmaz el Hijyen Turnike sistemi ana kartında acil durumlar için yangın paneline bağlantı sağlayacak acil durum rölesi bulunmaktadır.


el Hijyen Turnike serbest modda kullanım özelliğine sahip olduğu geçiş yoğun sirkalisyonda hangi bir okuyucuya gerek kalmadan hızlı geçiş sağlanır.


 

opsiyonel olarak üzerinde role kartı ile istenilen kapı yada turnike sistemine monte edilebilir demonte bir el Hijyen Turnike sistemidir. duvara turnikeye istenilen her yere monte edilmektedir.

 


Projeleriniz ve Özel talepleriniz için satış temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

KREDİ KARTI TAKSİT ORANLARINI ÜRÜNÜ SATIN ALMA AŞAMASINDA GÖREBİLİRSİNİZ.

 

Bütün Kredi Kartlarına Taksit İmkanı

Tum kredi kartlarina Taksit

  • Görüntüleme: 17
  • Marka: GüvenlikMarket
  • Ürün Kodu: portatif hijyen makinesi
  • Stok Durumu: 22
  • 2.990,00TL

GÜVENLİK MARKET GÜVENCESİ

www.guvenlikmarket.com tüm altyapısı SSL sertifikası ile güvenli şekilde korunmaktadır. Ayrıca sitemiz üzerinden yapılan tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası uygulanmaktadır.

Etiketler: el hijyen makinesi, el hijyen makinesi, el hijyen turnikesi, hijyen makinesi, ikinci el hijyen makinesi, portatif hijyen makinesi, taşınabilir el hijyen makinesi,