Kamera Test Cihazları

Kamera Test Cihazları

Kamera Test Cihazları

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte güvenlik sistemleri de hızlı bir gelişim sergiledi birçok alanın güvenliğinde kullanılan AHD-IP-Analog türü Güvenlik kameraları profesyonel çalışan teknik servislerin ve sistem kurulumu yapan firmaların açı ve doğru odak noktasını bulmalarında zaman harcamamaları için sektör ihtiyacı ve zaman kayıplarını en aza indirme düşüncesiyle proje ve çalışma prensiplerimizi daha profesyonel yürütebilmek için üretilen Kamera test monitörleri sektöre hızlı bir şekilde giriş yaptı ve çok sayıda firmada kullanılmaya başlandı. Kamera test cihazları yeni nesil bir çok kamera ile uyumlu ve entegreli bir şekilde çalışmakta.

Kamera Test Monitörü

Kamera Test Monitörü  AHD kamera test cihazları, IP kamera test cihazları, Analog kamera test cihazları, CCTV kamera test cihazları gibi birçok kamera ile uyumlu ve entegreli Kamera test aletleri  Güvenlik kamerası kurulumunda oldukça kolaylıklar sağlayan Kamera Test Cihazları AHD Güvenlik Kamerası, IP Güvenlik Kamerası da dahil olmakla birlikte bir çok kamera çeşitlerini kolay bir şekilde kurulum yapmamızı sağlar. Sektörde benzeri bulunmayan üç farklı ürün ve üç farklı tasarım Güvenlik sistemleri kurulumu ve montajı yapan firmalara büyük kolaylıklar sağlayacak Teknik servis ve Yedek parça sıkıntısı olmadan bütün Kamera test monitörü gereksinimlerinizi Türkiye’nin en iyi firması Güvenlik Market'ten tedarik edebilirsiniz.

Kamera Test Monitörü Fiyatları

Kamera test cihazı sektöründe en ucuz Kamera test aletleri ve en yüksek kalite prensibiyle, yetkili servis ve yedek parça konusunda müşteri memnuniyetini esas almış bir firmadır. Kamera test monitörü fiyatları, En uygun Kamera test aletleri güvenilir ve kalite standartlarına uygun ve Güncel yazılım destekli Kamera test cihazlarını Güvenlik Market’ten güven ile alabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Kamera Test Monitörü

cctv test monitörü cctv test monitörü  kamera teset etme monitörü Her güvenlik firması teknisyenin ihtiyacı olan bu ürün ..

457,60TL

Magbox AHD-Analog CCTV Kamera El Tipi Test Cihazı

Magbox AHD-Analog CCTV Kamera El Tipi Test Cihazı Özellikler:Özel Taşıma Bilekliği 12 VIA Çıkış Analog Kameralar AHD 2.0 Kameralar Test PT..

491,40TL

Magbox AHD-Analog-TVI Kamera Test Cihazı

Magbox AHD-Analog-TVI Kamera Test Cihazı Özellikleri Özellikler:5" 800-480 Ekran Video Sinyal Testi PTZ Kontrol 12 V-IA Kamera Besleme..

1.095,90TL

Magbox AHD-TVI-CVI-Analog El Tipi Kamera Test Cihazı

Magbox AHD-TVI-CVI-Analog El Tipi Kamera Test Cihazı ÖzellikleriÜrün HakkındaYeni HD izleme test cihazı, AHD, TVI, CVI, CVBS video formatını ve 5 mily..

742,30TL

Magbox AHD-TVI-CVI-Analog-HDMI El Tipi Kamera Test Cihazı

HDMI Kamera Test CihazıMagbox AHD-TVI-CVI-Analog-HDMI El Tipi Kamera Test Cihazı ÖzellikleriHDMI Kamera Test Cihazı Ürün HakkındaYeni HD izleme test c..

1.094,60TL

Magbox IP-AHD-Analog CCTV Dokunmatik Kamera Test Cihazı

Magbox IP-AHD-Analog Kamera Test Cihazı ÖzellikleriTeknik Özellikleri:4.3 800-480 Çözünürlükle IPS GörüntüKapasitif Dokunmatik EkranPTZ KontrolCVBS Si..

1.514,50TL