Hızlı Geçiş Sistemi HGS

Hızlı Geçiş Sistemi HGS

Otomatik Geçiş Sisemi sayesinde, işletme ve site otopark alanlarına giriş-çıkış yapan abone araçlar bekleme yapmadan ve güvenli bir şekilde geçiş yapması sağlanır. Giriş ve çıkış noktalarına konumlandırılan RFID antenler, abone araçlara verilen UHF etiketleri okur , okunan ID sistemde kayıtlı ise otomatik olarak bariyer tetiklenir ve araç geçişine izin verir. Sistem geçiş yapan tüm araçları veri tabanına kayıt eder. Yönetici, geriye dönük tüm raporlara erişebilir. Tarih, saat, daire numarası, abone isimleri ve giriş-çıkış gibi arama kriterlerini kullanarak raporlara erişebilir. Anlık, otopark alanında bulunan araç bilgilerine ulaşabilir ve otopark doluluk oranı görülebilir.

Otomatik Geçis Sistemi ile 

Misafir Kaydı:

Misafir gelen araçlar sistem üzerinden geldigi blok, daire, sebep ve araç plaka bilgileri yazılarak geçis izni verilebilir. Raporlamalarda sorgulanabilir.

Araç Yasaklama:

İstenilen kayıtlı araçlar sistem üzerinden yasaklama yapılabilir .

Araç Sınırlandırılması:

Birden çok aracı bulunan kullanıcıların otopark içerisinde bulundurabilecegi araç sayısı belirlenebilir. Bu sayede istedigi kadar etiket alabilir ancak belirlenen araç sayısı haricinde otopark içerisine araç alması engellenir.

Kapı Yetkilendirme:

Birden çok giris ve çıkıs alanı olması durumunda veya otopark içerisinde farklı geçis alanları bulunması durumunda hangi araçların hangi kapılardan geçis yapabilecegi hangi alanlardan geçis yapamayacagı tanımlanabilir.


Web Üzerinden Raporlama:

Raporlamaların web browser üzerinden erişilmesi bir çok avantajı beraberinde getirir. İnternet bağlantısı olması durumunda istenilen her PC den veya akıllı telefondan raporlama ekranına erişim sağlanabilir.

Resim Çekme:

Opsiyonel olarak geçis yapan araçların geçis anı resimleri çekilerek kayıtlara eklenebilir, raporlanabilir. 2 kamera kullanımında Esgal resmi çekilebilir.

Plaka Okuma: 

Opsiyonel olarak Plaka Tanma Sistemi entegrasyonu yapılabilir. Bu sayede her iki sistem aynı anda çalısarak tam performans elde edilebilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

KREDİ KARTI TAKSİT ORANLARINI ÜRÜNÜ SATIN ALMA AŞAMASINDA GÖREBİLİRSİNİZ.

 

Bütün Kredi Kartlarına Taksit İmkanı

  • Görüntüleme: 376
  • Marka: GüvenlikMarket
  • Ürün Kodu: hgs tanima sistemi
  • Stok Durumu: 1
  • 0,00TL

GÜVENLİK MARKET GÜVENCESİ

www.guvenlikmarket.com tüm altyapısı SSL sertifikası ile güvenli şekilde korunmaktadır. Ayrıca sitemiz üzerinden yapılan tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası uygulanmaktadır.

Etiketler: Hızlı Geçiş Sistemi HGS, hgs, ogs