ip guvenlik sistemi nedir

Yazan guvenlikmarket 04/06/2019 0 Yorumlar

ip guvenlik sistemleri hakkinda bilinmesi gerekenler

IP Kamera Nedir?
Yaygın olarak IP kamera olarak adlandırılan bir İnternet Protokol Kamerası, bir ağ veya internet üzerinden veri ileten ve alan bir web kamerası gibi dijital bir video kameradır. Sıradan bir web kamerasından farklı olarak, görüntüleri aktarmak için ağ bağlantısından başka bir şey gerektirmeyen kendi IP adresine sahip bağımsız bir ünitedir. IP kamera bir ağa dizüstü bilgisayar, tablet veya yazıcı gibi diğer standart ağ cihazlarıyla aynı şekilde bağlanır.

IP Kamera Nasıl Çalışır?
IP kameralar, görüntüleri bir dijital kamerayla aynı şekilde çeker ve dosyaları ağ üzerinden iletmek için sıkıştırır. IP kameralar, ethernet kablosu üzerinden bir geniş bant modeme veya yönlendiriciye bağlanan kablolu bir ağla veya kablosuz olarak bir WiFi yönlendirici aracılığıyla kullanılabilir.

Bir IP Kamerayı nasıl kurarım?
Bir IP Kamera kurmak nispeten kolaydır, bir ağ bağlantısından başka bir şey gerektirmez ve kamerayı kurmak ve yapılandırmak için biraz sabır gerektirir. Piyasadaki IP Kameraların çoğu canlı görüntüleme, sürekli kayıt, programlanmış bir zamanda çalışma veya belirli bir olay tarafından tetiklenecek şekilde yapılandırılabilir.

IP Kameranın yararları nelerdir?
Bir IP kamera ile çekilen görüntüler dünyanın herhangi bir yerinden internet, ister pc, ister laptop, ister cep telefonu ile izlenebilir. Çoğu durumda, video görüntülerini izleyebilmenin ve ses akışını dinleyebilmenin yanı sıra, kamera da uzaktan kontrol edilebilir.

IP Kameralar, ağ bağlantısından başka bir şey gerektirmeyen çok yönlü bir güvenlik çözümüdür. Koaksiyel kablolara, bir bilgisayar istasyonuna ve hatta kablolu elektriğe ihtiyaç yoktur. Geçici veya kalıcı bir çözüm olarak kullanılabilir ve gerektiğinde ve gerektiğinde yer değiştirebilirler.

IP kameralar hem iç hem de dış mekan kullanımı için, hem gündüz hem de gece işlevselliği ile ve uzaktan veya operatör komutuyla kaydırma veya yakınlaştırma özelliğine sahiptir. Açık veya gizli güvenlik ister, uygun bir IP kamera var.

Güvenlik Market  nasıl yardımcı olabilir?
Kablosuz İnternet Protokolü Kamerası sistemi nasil kurulur size yardimci olmaktan memnuniyet duyacagiz.

Güvenlik uzmanlarımız, ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi IP guvenlik sistemleri ve Kameralar konusunda tavsiyede bulunmanın yanı sıra, kameralarınızı nereye yerleştireceğiniz konusunda uzman tavsiyesi verecek şekilde Sizin ile goruşmek icin bir telefon acmaniz yeterli olacaktir. yerleştirmeyi durundugunuz Kameraları sizin için kurabilir veya yalnızca gerekirse yardım sağlayabiliriz. Ek olarak, tesislerinizin sürekli gözetim altında tutulduğunu bilerek size gönül rahatlığı sağlayan bir IP Kamera izleme hizmeti sunuyoruz, IP kameralarınız sürekli olarak korunuyor ve yalnızca güvenlik ihlali durumunda gerektiğinde sizi uyarırız.

Bizi Aramaktan Çekinmeyiniz.

Yorum Yaz