nvms 5000 yazilimi

Yazan guvenlikmarket 15/06/2017 0 Yorumlar

GENEL BAKIŞ

 


NVMS-5000 ağ gözetimi yönetim sistemi standart internet protokolü tabanını kullanır ve genişband internet ve mobil internet üzerine inşa edilmiştir.  NVMS-5000 platformu ile 30000 izleme noktasında DVR, NVR ve IP Kameradan oluşan çeşitli uygulamaların yönetimi sağlanabilir. GoldMaster NVMS-5000 platformu modüler yapısı ile farklı sunuculara farklı görevler atanabilir ve sistem yükü paylaştırılır.
 

SİSTEM FONKSİYONLARI

 

GERÇEK ZAMANLI İZLEME
Birden fazla pencerede izleme yapabilme, gelişmiş izleme organizatörü, çoklu kanal ve grup seçici fonksiyonu, PTZ kontrolü, sisteme yayın, çift yönlü iletişim, gerçek zamanlı manuel kayıt


OYNATMA
Kanala, zamana ve kayıt tipine göre kayıt dosyası arama desteği, uzaktan oynatma desteği, görüntü klibi desteği, sürükleme, hızlı ileri, yavaş ileri, çerçeve oynatma, fotoğraf desteği.


ALARM TETİKLEME
Sensör alarm ve hareket alarm destekler, tetikleme ile kayıt, pop-up ekran, e-harita vb. destekler.


MOBİL İZLEME
Gerçek zamanlı izleme, PTZ kontrol, fotoğraf çekimi uzaktan kayıt izleme ve yerel kayıt destekler. iPhone, iPad, Android OS, Blackberry işletim sistemi kullanan akıllı telefonlardan izlenebilir.


KULLANICI YÖNETİMİ
Kullanıcı sınıflandırma, bölgesel ve çoklu kullanıcı yönetimi destekler. Gelişmiş kullanıcı yetkilendirme yönetimine sahiptir.


LOG YÖNETİMİ
Operatör logu, sistem logu ve alarm logu yönetimi destekler. Zaman, tip ve kullanıcıya göre log arama desteği bulunur.


TV WALL GÖRÜNTÜ ÇÖZÜCÜ
TV Wall gösterimi için birden fazla görüntü işaretini çözebilir. Sık kullanılanlar fonksiyonu ve zamanlanmış görev fonksiyonu desteği bulunur.


ELEKTRONİK HARİTAÇok seviyeli harita yönetimi, izleme noktasının yerel bilgileri ve durumunu gerçek zamanlı gösterim. Alarm tetiklendiğinde e-Harita'da gösterimi destekler, kullanıcı e-Harita üzerinden izleme noktası görüntülerini doğrudan kontrol edebilir.

ANA ÖZELLİKLER

 

MERKEZİ GÜVENLİK YÖNETİMİ
Tüm cihazlar için merkezi ve birleşik yönetim sağlar. Önemli bilgiler için bağımsız şifreleme ve doğrulama gerekir.


KOLAY KULANIM
Windows stili kolay kulanım, karmaşık olmayan yapısı ile eğitime gerek yoktur.


ÇOKLU AKIŞ DESTEĞİ
Özel ağ, genişband, 3G gibi farklı ağ yapıları için o ağa uyumlu akış desteği sağlar.


ÇOKLU OPERATÖR DESTEĞİ
Görüntü kaybı, kopukluk ve oynatmada gecikme vb. sorunlar için farklı operatörler için farklı erişim yolları destekler.


AĞ PENETRASYON DESTEĞİ
Dinamik IP alma ve 3G üzerinden ağa erişim sorunlarını çözmek için otomatik rapor ile sunucuya bağlanmayı destekler.


AYRILMIŞ SİSTEM YAPISI
Çoklu seviye izleme ağları kurmak ve kapasite arttırımı için sistemi yükseltmede kolaylık sağlayan ayrılmış sistem yapısı.
 

TV WALL

 


NVMS-5000 TV Wall sunucusu ile çoklu seviye alan, çoklu izleme noktası ve çoklu kamera izleme opsiyonları denetim
merkezinden TV Wall'a uygulanabilir.
 

C/S İSTEMCİ

 
NVMS-5000 çoklu görüntü çıkışı destekler. Canlı izleme, oynatma, alarm izleme ve tetiklenen alarmın farklı monitörlerde gösterimi farklı monitörlere paylaştırılabilir. NVMS-5000 görüntü istemcisinde sekmeli yapısı sayesinde her biri 100 kanal gösterim yapabilen 10 izleme ekranı oluşturulabilir.
 

B/S İSTEMCİ

 


NVMS-5000 sunucu yapısı sayesinde tarayıcı üzerinden kullanıcının yetkilendirmesi dahilinde birden fazla cihazın uzaktan gözetimini yapabilir. Kullanıcı sistemde oturum açtığında kendisine atanmış cihaz/kameraları otomatik olarak ekrana getirilecektir. Ayrıca NVMS-5000 yazılımı akıllı telefonlar üzerinden izleme ve oynatmayı destekler.
 

KENT GÜVENLİĞİ GÖZETİMİ TOPOLOJİSİ

 
 

GELİŞMİŞ GÖZETİM AĞ TOPOLOJİSİ

 

Yorum Yaz