parmak izi okuyucu

Yazan guvenlikmarket 08/06/2017 0 Yorumlar

parmak izi okuyucu ile girş ve cıkışları takip altina alabilirsiniz parmak izi okuyucu terminaller ile kapi kontrolu yapmak son derece basit bir uygulamadır. parmak izi tanima cihazlarıanda kuru kontak role çıkışları mevcuttur bu role çıkışlarına sureceginiz elektronik kilit mekanizmalari ile kapının açılmasını sağlayabilirsiniz,

parmak izi tanima cihazlari bir çoközelliği barındırmaktadır mesela bir kişinin 10 ayrı parmagını tanıtabilirsiniz. yada bir kişye aynı ıd altında parmak izi, proximity kart veya şifre tanımlaması yapabilirsinz.

parmak oktma sistemleri network bağlantılı ip tabanlı cihazlardır. aynı zamanda rs- 232 ve rs 485 haberleşme yontemlerini kullanmaktadırlar, kullanacağınız yazılıma uygun data haberleşmesi yapabilirsiniz.

Parmak izi okuyucular ile çalışan personel takip yazılımı , kapi kontrol yazılımı, geçiş kontrol yazılımı ve yemekhane kontrol yazılımı yapabilirsiniz, tum bu yazılımlar ile giriş cıkış takip altına alınmaktadır

parmak izi cihazları ile aynı zamanda turnike kontrolu yapabilirsiniz, cihazlardaki role duzenegi sayesinde turnikenin giriş ve cıkış takibi sağlanabilir ve kısıtlama yapılabilinir özelliktedirler.

Yorum Yaz