Şile güvenlik sistemleri

Yazan guvenlikmarket 30/07/2017 0 Yorumlar

şirketimiz şile de güvenlik sistemleri ürünlerinin satış servis ve teknik servis hizmetlerini vermektedir, şile ahmetli bölgesindeki ofisinde faaliyet vermektedir. şile güvenlik sistemleri konusunda faliyet göstermektedir, şile de kamera sistemleri konusunda ip ve analog kamera sistemlerinin kurulumunu yapmaktadır, tüm güvenlik kamera sistemlerinin teknik hizmetini şilede vermekteyiz.

Şile de alarm sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz. kablolu ve kablosuz hırsız alarm sistemlerinin teknik hizmetiniz vermekteyiz.

Şilede otomatik kapı sürgülü kapı ve uzaktan kumandalı bariyer sistemlerinin teknik destegi verilmektedir.plaka okuma sistemi ile bu uzaktan kumandalı kapılar plaka okuma sistemi ve hgs sistemine tarafımızdan entegre edilmektedir.ayrıca tüm kumandalı kapılar için uzaktan kumanda temini yapılmaktadır.

şile de Site villa ve fabrikalarinizin güvenlik sistemleri ile illgili olarak şilede bölgesinde aynı gün içersinde ücretsiz keşif hizmeti verilmektedir. güvenlik sistemi ile ilgili taleplerinizde bizden bilgi ve fiyat almadan karar vermeyiniz.

şile kamera sistemleri, şile alarm sistemleri, şile otomatik kapi hizmetleri, şile interkom sistemleri, şile güvenlik sistemleri talepleriniz için bizim ile irtibata geçebilirsiniz

şile güvenlik sistemleri telefon numarası 0 532 271 25 67 şile kamera sistemleri 7/24 teknik destek hattı arayınız.

 

Yorum Yaz