Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri Turnike Geçiş Sistemleri giriş çıkışın ve geçiş kontrol seviyesinin önemli olduğu durumlarda ve mekanlarda kullanılan bir uygulamadır. 

Tren, metro, metrobüs istasyonları, iskele girişleri, ticaret merkezleri, kampüs kapılarında, stadyumlar, okullar, devlet kurumları ve özel sektör kurumları ve endüstriyel alanlar, plazalar personel takip sistemleri, gibi diğer yerlere giriş ve çıkışın etkin bir şekilde denetlenmesini ya da kontrol altına alınmasını sağlayan geçiş kontrol sistemleridir. 

Turnike sistemleri Geçiş Kontrol Sistemleri; güvenlik sistemleri içerisinde oldukça önemlidir ve geçiş kontrol sistemleri içinde ise Turnike Sistemleri büyük paya sahip urunlerdir. Turnike daha güvenli ve daha kontrollü giriş çıkış işlemleri sağlamaya yarar ve turnike sistemleri çeşitli giriş yerlerinde giriş kontrolüne olanak sağlamaktadır. 

Turnikeler paslanmaz metal malzemelerden uretilmektedir, istenirse boyalı saç olarakta uretilmektedir. turnike  sac kalınlıları değişmektedir

Kullanıcılara atanan kartlar, parmak izi okuyucu, yüz tanima sistemi, ve iris okuyucu gibi cihazlarla kişilerin turnikelerden veya turnike kapılardan rahatlıkla geçmesi sağlanır. Turnike sistemlerini yemekhane kontrol sistemi otomasyonu olarak ta kullanılabilinir. turnikeler ozellikle wc kontrolunde jetonlu turnike kullanılmaktadır.


Turnike çeşitleri : Bel Tipi Turnikeler-Boy Tipi Turnikeler-Özel & Hidden Gate-Vip & Engelli Geçiş-Küpeşte & Seperatör-Kelebek Turnike-Tripod Turnike sistemleriGöster:
Sırala:

2 yönlü geciş kontrol turnikesi

cift yonlu gecis kontrol turnikesi ZKT 2100 Düşen Kol Tripod Turnikecift yonlu gecis kontrol turnikesi ile giriş ve cıkışlar kontrol altında&..

3.489,20TL

Boy Turnike Sistemleri

3 Kollu Boy Turnike Sistemi 3 Kollu Boy Turnike Sistemi Boy Turnikesi BTS 113 (3 Kollu) ve BTS 114 (4 Kollu) boy turnikel..

0,00TL

çift ayaklı paslanmaz Turnike Sistemi -56%

çift ayaklı paslanmaz Turnike Sistemi

Paslanmaz Turnike Sistemi Paslanmaz Turnike Sistemleri 2 ayaklı Düz Kapak Turnike sistemi okul fabrika ve sitelerde yüksek performasla s..

4.586,40TL 1.999,00TL

Dijital numaratorlu Sayac

Dijital numarator bir takip mekanizmasından kaç kişinin geçtiğini tesbit etmek amacı ile tasarlanmış bir elektronik sayıcıdır, Örnegin bir turnike sis..

245,00TL

Kelebek Market Turnikesi

Yerden yükseklik: 1145 mmKol uzunkuğu (2 kol toplamı): 1410 mmTek yöne manuel çalışma(Mekanik kilit sayesinde ters yöne çalışmaz)Güvenli alan uygulama..

2.149,00TL

Paslanmaz Üç Kollu Turnike -23%

Paslanmaz Üç Kollu Turnike Sistemi

Kollu Turnike sistemişirketimiz 27 yıldır turnike sistemlerinin satış servis ve montaj hizmetlerini yurutmektedir.TURNİKELERİMİZ GÜÇLÜ MEKANİZMA tamam..

2.750,00TL 2.125,00TL

T 250A Paslanmaz Üç Kollu Turnike

*SAĞLAM MEKANİZMA*YOĞUN GEÇİŞ NOKTALARI*UZUN ÖMÜRLÜ*DARBELERE DAYANIKLI*GÜVENİLİR, İÇ & DIŞ MEKAN UYGULAMALARI*YEDEK PARÇA DESTEĞİT-250 A2 , geçiş..

0,00TL

T 345 Paslanmaz Üç Kollu Turnike

T 345 EKO Paslanmaz Üç Kollu TurnikeGÜÇLÜ MEKANİZMA*YOĞUN GEÇİŞLERE UYGUN*UZUN ÖMÜRLÜ, DARBELERE DAYANIKLI*GÜVENİLİR, İÇ & DIŞ MEKAN UYGULAMALARI*..

3.335,80TL

T 450 Paslanmaz Üç Kollu Turnike

T 450 Paslanmaz Üç Kollu Turnikedouble turnikeUygulama: Toplu taşıma alanları, üniversiteler, bankalar, iş merkezleri, eğlence parkları, müzeler,..

0,00TL

Tek ayak çift yonlu paslanmaz Turnike

Tek ayak paslanmaz turnike sistemi tek gövde uzerinde her iki yöne hareket edebilen bilen bir üründür, bu turnike sistemine kart okuyucu, parmak izi..

2.430,00TL

Tek Ayakli Jetonlu Turnike

Türkiyede üretilen %100 yerli Jetonlu turnike fiyatları burada bulabilirsiniz istediginiz renk jetonlu turnike modellerimiz mevcuttur.Kasa : 1.5mm Gal..

1.999,00TL

Uc Kollu Paslanmaz Turnike

TRİPOT TURNİKE ( BEL TURNİKESİ )GÖVDE 304 PASLANMAZ ÇELİK  ÖLÇÜ 85CM X 65CM ( KOL DAHİL ) H: 98CM% 100 yerli üretim paslanmaz turnike fiyatl..

1.999,00TL

Yaprak turnike sistemi

Yaprak turnike sistemimarketbenzinlikmağaza, gibi alanlarda geçişleri kontrollü bir şekilde yönlendirmek için bu Yaprak turnike sistemini kullana..

1.349,00TL