Jablotron Jk 83 Kablosuz alarm seti

Jablotron Jk 83 Kablosuz alarm seti

JABLOTRON JK-83 Kablosuz Alarm Seti


JABLOTRON JK-83 Kablosuz Alarm Seti

 

JABLOTRON JK83 KABLOSUZ ALARM SETİ

Dünyanın tercih ettigi kablosuz profesyonel jablatron alarm sistemi
 
Jablotron Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri artık Türkiyede. Kalitesiyle, Şıklığıyla, Proximity Kart Okuma özelliğiyle, Kullanım kolaylığıyla, Çekim mesafesiyle, Fiyatıyla sizi cezbedecek.
868 Mhz. frekansta çalışması ile insan sağlığına zarar vermeyen yapıda olduğundan evlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.
GÜVENLİK MARKET Alarm Haberalma Merkezi Hizmeti veren iş ortaklarıyla yapmış olduğu anlaşmalar çerçevesinde, 6 Korumalı Güvenlik Paketi ile sizi sadece hırsızlardan korumakla kalmayacak, yangın ve sağlık sorunları gibi acil müdahele edilmesi gereken durumlar karşısında da, itfaiye ve ambulansın mekanınıza gönderilmesini sağlayacaktır.
HIRSIZLIK
Mekanınıza izinsiz bir girişim olduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 118 desibellik ses ve ışık ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Alarm Haberalma Merkezi’mize gelen sinyaller sonrasında sizi ve polisi arayan Alarm Haberalma Merkezi, olay yerine hızlı müdahele edilmesini sağlar.
YANGIN
Şifre paneliniz üzerinde bulunan “itfaiye” butonu, sisteminizde bir ısı/duman  dedektörünüz olmasa bile bir yangın durumunda basıp, Alarm Haberalma Merkezi’mize yangın sinyali göndermenize olanak sağlar. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca, güvenlik paketinize dahil edeceğiniz ısı/duman dedektörleri de, oluşabilecek bir yangın durumunu Alarm Haberalma Merkezi’mize iletecektir. Böylece, yangın ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız.
ACİL SAĞLIK
Acil bir sağlık durumunu ile karşılaştağınız zaman şifre paneliniz üzerinde bulunan “ambulans” butonuna basarak Alarm Haberalma Merkezi’mize sinyal gönderebilirsiniz. Alarm Haberalma Merkezi sizi ve ambulansı arayarak, olay yerine hızla müdahele edilmesini sağlar.
GAZ KAÇAĞI
Güvenlik paketine ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı sinyali durumunda, Alarm Haberalma Merkezi siz ve polisi arayarak, mekanınıza hızla müdahele edilmesini sağlar.
PANİK
Mekanınızda olduğunuz bir anda yaşayacağınız bir panik durumunda, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile, şifre paneli üzerinde bulunan “Panik” butonuna basarak, durumu Alarm Haberlma Merkezi’mize bildirebilirsiniz. Hemen sizi ve polisi arayan Alarm Haberlma Merkezi en kısa sürede yardımınıza gelinmesini sağlar.
SU BASKINI
Alarm Sisteminize entegre edeceğimiz Su Baskını Dedektörleri ile eviniz/işyeriniz ani su baskınlarına karşı da korunmuş olur. Su Baskını durumlarında Alarm Haberlama Merkezi’miz sizi arayıp bilgilendirmektedir.
 
Jablotron Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi Jablotron 1990 yılında kurulmuş, Kablosuz Hırsız Alarmında Avrupanın 1 numaralı ürünüdür. Tek uzmanlık alanı kablosuz ürünler olan firma yüzlerce patentli ürünü ile birlikte, ürünlerinin kalitesi ile de sektörde kendine yer etmiştir.
Jablotron Firmasının Vizyonu üst düzey güvenlik, üstün iletişim sistemleri ve dünya standartlarında güvenlik hizmetlerini müşterilerine sunmaktır.
Jablotron Grubu son derece işlevsel ve dinamik, alanında uzmanlaşmış 6 şirketten oluşur. 2011 yılında 469 çalışanı ile 55 milyon Euro'yu aşan bir ciro elde etmiştir.
 
 
 JOBLOTRON TANITIM VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN VİDEO GALERİ BUTONUNU TIKLAYINIZ
JABLOTRON JK-83 Kablosuz Alarm Seti

 JABLOTRON JK-83 Kablosuz Alarm Seti

- 1 adet JA-82 868MHz, 50 kablosuz + 4 kablolu zon, komünikatörlü panel (Akü hariç)

- 1 adet JA-81E kablolu proximity kart okuyuculu LCD keypad

- 1 adet JA-83P kablosuz PIR dedektör

- 1 adet JA-83M kablosuz manyetik kontak

- 1 adet RC-86 kablosuz uzaktan kumanda

- 1 adet PC-02G proximity anahtarlık

- 1 adet 2.3Ah akü

- 1 adet VAS-740BP kablolu flaşörlü harici siren

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

KREDİ KARTI TAKSİT ORANLARINI ÜRÜNÜ SATIN ALMA AŞAMASINDA GÖREBİLİRSİNİZ.

 

Bütün Kredi Kartlarına Taksit İmkanı

  • Görüntüleme: 1309
  • Marka: Jablotron
  • Ürün Kodu: Jablotron Jk 83 Kablosuz alarm seti
  • Stok Durumu: 100
  • 2.594,80TL

GÜVENLİK MARKET GÜVENCESİ

www.guvenlikmarket.com tüm altyapısı SSL sertifikası ile güvenli şekilde korunmaktadır. Ayrıca sitemiz üzerinden yapılan tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası uygulanmaktadır.

Etiketler: Jablotron Jk 83 Kablosuz alarm seti