Pfs3110-8Et-96-V2 fiyat teklifi al
5.157,49TL
Vergiler Hariç: 4.297,91TL
  • Stok Durumu:
  • Modeli: PFS3110-8ET-96-V2
Bu Gün inceleyen Kişi : 1440
Memnuniyet garantisi
Para iade Garantisi
Orjinal Ürünler
Ödüllü Ürünler
ModelDahua PFS3110-8ET-96-V2 Teknik Özellikleri
Ethernet Port8
Optik Port1
Ethernet Port Hızı100 Mb/sn
Veri İletim PortPort 1–8: 8 × RJ-45 10/100 Mbps (PoE)
Port 9: 1 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (Yukarı Bağlantı)
Port 10: 1 × SFP 1000 Mbps (Yukarı Bağlantı)
Güç Kaynağı53V DC
Çalışma Sıcaklığı–30°C ila +65°C (–22°F ila +149°F)
Çalışma Nemi%5 BN – %95 BN
Depolama Sıcaklığı–30°C ila +70°C (–22°F ila +158°F)
Depolama Nemi%5 BN – %95 BN
Güç TüketimiBoşta çalışma: 6,3W
Tam yük: 96W
Verim
Kapasite7.60 Gb/sn
Paket Yönlendirme Hızı4.17 Mp/sn
Paket Tampon Belleği1 Mbit
MAC Tablo Boyutu8K
İletişim StandardıIEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3X; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3z
PoE
PoE StandardıIEEE802.3af; IEEE802.3at; Merhaba-PoE; IEEE802.3bt
PoE Gücü96W
Güç Tüketimi YönetimiMevcut
PoE Pin AtamasıPoE/BT: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Uzun Mesafe PoE250 m uzun mesafe PoE iletimi
Genel
Statik KorumaHava deşarjı: 15kV
Kontak deşarjı: 8kV
Gök Gürültüsüne DayanıklıOrtak mod: 4kV
Diferansiyel mod: 2kV
Net Ağırlık0,57 kg
Ürün Boyutları150 mm × 100 mm × 42 mm
Ambalaj BoyutlarıAmbalaj kutusu: 270 mm × 240 mm × 75 mm
Koruyucu kutu: 544 mm × 253 mm × 331 mm