Plaka Tanıma Sistemleri

Plaka Tanıma Sistemleri

plaka tanima sistemleri site alışveriş merkezi otopark gibi alanların takibi için yasata uygun polnet sorgulamalı plaka okuma sistemleri satis servis ve montaj hizmetleri

Göster:
Sırala:

Araç sayma sistemi

Araç Sayma SistemiAraç Sayma sistemleri teknolojisiİnsan & Araç sayma sistemi; görüntü işleme teknolojisi kullanılarak, kamera önünden geçen insan..

0,00TL

Geçiş Plaka Tanima

Plaka Tanıma Sistemi Geçiş Kontrol Versiyonu ÖzellikleriKontrollü veya kontrolsüz araç geçiş noktalarından geçen tüm araç plakalarını; tarih, saat,ara..

0,00TL

Hızlı Geçiş Sistemi HGS

Otomatik Geçiş Sisemi sayesinde, işletme ve site otopark alanlarına giriş-çıkış yapan abone araçlar bekleme yapmadan ve güvenli bir şekilde geçiş yapm..

0,00TL

Kantar plaka Tanima sistemi

Arac Tanıma Sistemi Kantar Versiyonu ÖzellikleriAraç Tanıma Kantar Sistemi, kantar araç giriş-çıkışlarına yerleştirilen plaka tanıma kameraları sayesi..

0,00TL

Otopark Plaka Tanıma

Otopark Plaka OkumaSİSTEMİN GENEL TARİFİKapalı veya açık otoparkların giriş ve çıkışlarına tesis edilecek olan Plaka Tanıma Sistemi otopark alanına gi..

0,00TL

Otoyol Plaka Tanıma

Plaka Tanıma Otoban Versiyonu ÖzellikleriPlaka Tanıma Sistemi istemci ve sunucu mimarisi ile (client/server) çalışır. Veri tabanı oracle kullanılır bu..

0,00TL

Site Plaka Tanima Sistemi

Site Plaka Tanima SistemiSite Versiyonu:site Plaka Tanıma Sistemi şirketimizin ürettiği ve geliştirdiği ürün ve yazılımgrubundan oluşmaktadır. Yazılım..

0,00TL