Perpa uzaktan kumanda firması olarak hizmetinizdeyiz. mağazamızda binlerce çeşit uzaktan kumanda ünitesi bulunmaktadır.
tüm tüplü TV kumandaları, led TV kumandaları, lcd TV kumandaları, uydu alıcısı kumandaları, projeksiyon kumandası ve klima kumandaları mevcuttur.
bulamadığınız tüm uzaktan kumanda çeşitlerine buradan ulaşabilirsiniz.


40 yıllık uzaktan kumanda birikimimiz ile hizmetinizdeyiz.Özel yazılımımız ile uzaktan kumanda üretmekteyiz, özel olarak kumanda çoğaltımı yapılmaktadır,


inter marka uzaktan kumanda toptancısı olan firmamız inter serisi TV ve uydu kumandaları ile  inter akıllı kumanda üretimi yapmaktadır. Binlerce evde kullanılan inter uzaktan kumanda cihazı ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.


Uzaktan kumanda Perpa ticaret merkezinde 9 kat A blokta noterin üstünde hizmet vermekteyiz. 


başlıca perpada sattığımız uzaktan kumandalar westel  tv kumandasi, uydu kumandalari, lg tv kumandasi, samsung tv kumandasi, regal tv kmandasi, philips tv kumandasi, arçelik tv kumandasi projeksiyon kumandasi, klima kaumandalari ve diğer tüm uzaktan kumanda ceşitlerine perpa kumanda satiş marketimizde bulabilirsiniz.

Piyasada bulamadığınız uzaktan kumandalarınız özel olarak imal edilmektedir, getirin uzaktan kumandanızı çoğaltalım veya cihazınızın marka ve modelini söyleyin biz yapıp adresinize gönderelim, perpa inter kumanda olarak hizmetinizdeyiz.

piyasadan bulamadığınız tüm uzaktan kumandalari bizde bulabilirsiniz şirketimiz uzaktan kumanda üreticisi olup özel yazılımlar ile mevcut kumandalarınızı inter akıllı kumanda  arşivimiz üzerinden birebir özellikte imal etmektedir, toptan uzaktan kumanda talepleriniz için bizim ile irtibata geçebilirsiniz. 

otel, hastahane, üniversiteler için özel olarak uzaktan kumanda üretimi yapılmaktadır sizde tüm uzaktan kumanda talepleriniz için perpa ticaret merkezinde kumanda satan mağazamızı ziyaret ediniz size uygun uzaktan kumandaları imal edelim 

4 adet programlanabilir özel kumandamız olan akıllı kumanda homemaster-4 ile 4 cihazınızı tek kumanda ile kontrol edebilirsiniz.


Özel projeksiyon kumandası üretimi ve çoğaltımı şirketimizde yapılmaktadır, yüksek bedeller ile almış olduğunuz projeksiyon kumanadalarını özel olarak birebir özellikte üretmekteyiz, bu kumandaların tuşlarını gerektiğinde yazılımlarımız ile kapatarak kullanıcıların cihazın ayarları oynamasını engellemekteyiz, perdada kumanda üretimi ve satışı yapan firmamız size özel çözümler sunarak kumanda ihtiyaçlarınızı gidermektedir.Perpa klima kumandası çeşitleri için showrumumuzda her marka klima kumandası mevcuttur, bulunmayan klima kumandaları için Perpa evrensel klima kumandası mevcuttur akıllı klima kumandası tüm klima modellerini desteklemektedir.