Menu
Sepetiniz

Proximity Kart

Proximity Kart

Proximity Kart

Proximity Kart

Proximity Kart
Çok Satanlar
Proximity Kart
11,61TL
Vergiler Hariç: 9,67TL
Bu Gün inceleyen Kişi : 855

Memnuniyet garantisi

 

Para iadesi

 

Orjinal Ürünler

 

Ödüllü Ürünler

 

işe giriş çıkış kartları


proximity kart Personel devam takip karti

Tüm personel giriş cıkış cihazlarına uyumlu eleman takip sistemi kartı beyaz numara baskılı proximity kart

Proximity nedir: Proximity geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan bir teknolojiye verilen isimdir. Yaklaşım teknolojisi olarak da isimlendirilir.


KULLANIM ALANLARI

  • Yemekhane kartı
  • Turnike kartı
  • Üye kartı
  • Kartlı kapı kartı
  • Ziyaretçi kartı
  • Fabrikalarda çalışan personellerin takip kartı olarak kullanabilirsiniz

Tüm kartlı geçiş sistemlerinde bu PROXİMİTY KART adlandırılan bu ürünü kullanabilirsiniz, yaklaşım /göster geç olarak çalışan bu proximity kart standart bir karttır.

perpa proximity kart satis marketinde her turlu baskili ve baskısız 125 khz proximity kart temin edebilirsiniz


Proximity kart ise geçiş sistemlerinde kullanılan, proxy, proksimity kart olarak da adlandırılan akıllı bir karttır. Proximity kart yazıcıları ile hem önüne hem arkasına termal basım yapılabilen bu kartın maliyeti oldukça düşük olup yıllarca güvenle kullanılabilir. Bu kartlar oldukça dayanıklı olup kolay kolay bozulmazlar. Personeliniz ya da kartı kullanacak kişiler çantasından cüzdanından çıkarmadan bu kartlar ile rahatça ve seri bir şekilde geçiş yapabilecektir.

125 KHz ISO Proximity Kart

istediğiniz sayıda karta önlü arkalı ve renkli olarak proximity kart baskı cihazı ile kart basımı yapmaktayız ve tarafınıza en kısa sürede göndermekteyiz.

Proximity kart basımı, proximity kart fiyatı ve daha pek çok konuda detaylı kartli gecis sistemi montaj bilgisi almak için lütfen 0212 222 24 42 nolu telefonumuzu arayınız. Arzu ederseniz proximity kart okuyucu ihtiyacınız da firmamız tarafından karşılanabilir.

proximity kart 

Kredi kartı boyutlarında ve kalınlığında olan proximity kartların her iki yüzüne de termal baskı yapılabilmektedir. Proximity kartları kopyalamak hemen hemen imkansızdır.

Sürtünmeden etkilenmez. Personel geçişlerinin seri ve sorunsuz sağlanmasını mümkün kılar. Proximity kartın kart okuyucuya fiziksel temas etmesine gerek yoktur.

Proximity kartların etki alanı 0-10 cmdir. Proximity kartları ile cüzdandan, cepten, çantadan rahatlıkla okutma yapabilirsiniz. Proxy kart olarak da tanımlanan bu kartların maliyeti oldukça ucuz olup her türlü işletme için cazip gelmektedir.

Proximity plastik kartlarımız ,125 Khz. 32-64 bit Manchester formatında olup, RFID proximity teknolojisi kullanılır. Kırılmaz, esnek ve  plastiktir. Su geçirmez ve manyetik alandan etkilenmez. Opsiyonel fotograflı kimlik kartı şeklinde olup, boyutları 54x86x1mm’dir.

Personel devam kontrol sistemlerinde, yemekhane kontrol sistemlerinde, kartlı geçiş sistemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve tasarımını yaptırabileceğiniz baskılı proximity kart basım hizmetleri

 sitede olmayan proximity kart, proximity anahtarlık, proximity bileklik

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi